Antivandal duvar kağıdı veya daha az onarım yapmanın bir yolu (25 fotoğraf) | tremontgrand.com

Antivandal duvar kağıdı veya daha az onarım yapmanın bir yolu (25 fotoğraf)

Duvarlar için antivandal duvar kağıdı - herhangi bir tesiste kullanılabilen evrensel bir kaplama malzemesi. Bu tür bir kaplamanın yüzeyi ile, deterjanlar boya veya gres izlerini giderebilir. Bu duvar kağıtları yüksek yoğunluğa ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Uygulamalarının kapsamı geniştir: İnsanların çok zaman harcadıkları yerler, nerede yaşadıkları, odanın görüntüsüne zarar vermenin mümkün olduğu yerler.

Bej anti-vandal duvar kağıdı

Vandalizmaya dayanıklı vandal geçirmez duvar kağıdı

Vandalizm duvar kağıtları çeşitleri

Duvarlar için çeşitli anti-vandal duvar kağıdı çeşitleri vardır. Hepsinin farklılıkları vardır, ama genel olarak eşit derecede iyi bir şekilde temel işlevlerini yerine getirirler: yüksek yoğunluklara sahiptirler, sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdırlar, dış etkilere karşı daha fazla direnç gösterirler.

Kreş Antivandal duvar kağıdı

Klasik tarzda Antivandal duvar kağıdı

Boyama altında dokunmamış

Dokunmamış anti-vandal duvar kağıdı sıcak damgalama ile üretilmektedir. Bundan sonra, ağlar, diğer modellere göre daha dayanıklı hale getiren lazer ısıl işlemden geçirilir.

Bu tür duvar kağıdı sürmez, sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdır ve diğer dış etkenlerin etkisi altında deforme olmaz. Dokuma olmayan polar bezler iyi temizlenir ve yüksek hava geçirgenliğine sahiptir. Ana avantaj - tekrar tekrar boyanabilir ve gerekirse duvardan kolayca çıkarılabilir. Hasarı gerektiği şekilde ortadan kaldırmak için küçük bir boya bırakmak daha iyidir.

Ancak, bunları diğer anti-vandal modellerle karşılaştırırsak, bu tür daha az yoğun olur. Bu nedenle, evcil hayvanların olduğu evlerde dokunmamış duvar kağıdının kullanılması önerilmez. Keskin pençeleri olan hayvanlar pahalı son kat materyallerini bozabilir.

Geometrik desenli antivandal duvar kağıdı

1

Mavi desenli antivandal duvar kağıdı

Oturma odasında Antivandal duvar kağıdı

Cam elyaflı kumaşlar

Bu duvar kağıtları çeşitli fiziksel etkilere karşı son derece dayanıklıdır. Bu özellik, bu tür tuvallerin hazırlandığı malzeme ile açıklanmaktadır. Görünüşte, ince cam elyaflar aslında çok esnek ve dayanıklıdır. Birçok sanayi dalında bile yapıcı veya takviye edici malzeme olarak kullanılırlar. Özel teknolojideki iplikler, önceden belirlenmiş bir dokuya sahip tek bir kanvasa dokunur.

İki tip fiberglas duvar kağıdı üretilir: bitmiş bir doku ve uygulanan desenler veya boyama için (yapıştırma işleminden sonra boyanırlar). Geniş bir seçim, tüm tesisler için çok yönlü bir seçenek haline getirir. Fiberglas 10 lekeye kadar yaşayacaktır. Herhangi bir boya kullanabilirsiniz, ancak yıkanabilir hale getirilmesi tavsiye edilir.

Fiberglas duvar kağıdı - bu kedilerden ideal bir anti-vandal duvar kağıdı. Kapsama, kabarık yırtıcı bir savaşta kaybetmeyecek. Ayrıca, fiberglas duvarlar için "giysi", tozu, kokuları emmez ve neme karşı oldukça dirençlidir. Yani bu duvar kağıtları mutfak veya banyo yapıştırma için satın alınabilir.

Iç antivandal duvar kağıdı

Antivandal iletişim duvar kağıdı

Mutfakta antivandal kağıdı

sözleşmeli

Raflarda, iki tür duvar kağıdını bulabilirsiniz: tekstil esasına göre tamamen vinil levhalar ve polivinil klorür. Her iki seçenek de yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Geleneksel duvar kağıdı üretimi için, köpüklü vinil kullanılır, sözleşmeli duvar kağıdı için basılır. Bu malzeme sayesinde bu anti-vandal duvar kağıdı ve olağanüstü teknik özelliklere sahip.

Vinil antivandal duvar kâğıdı genellikle monoton şekilde derinlik boyunca boyanır, böylece küçük hasar tamamen görünmez olur. Bu formdaki renk paleti ve doku çeşitliliği, cam kumaş duvar kağıdından daha büyüktür. Boyanabilecek modeller var. Vinilden gelen tuvallerin geniş olduğunu belirtmek gerekir. Bu, odayı yapıştırma işlemini hızlandırmanıza izin verir, ancak daha fazla zaman harcamasını sağlar, çünkü bu duvar kağıdını kullanmaya uyum sağlamanız gerekir.

Vandal geçirmez metalize duvar kağıdı

Art Nouveau tarzında Antivandal duvar kağıdı

Bir yazıt ile Antivandal duvar kağıdı

Gücünde, vinil fiberglastan daha düşük, ancak diğer anti-vandal materyallerden daha üstündür. Sözleşme duvar kağıtları yüksek yangın güvenliği ve özel bir antifungal bileşik ile tedavi edilir. Hemen hemen tüm ev temizleyicileri kullanılarak yıkanabilirler.

Bu dekoratif dekor, genellikle kamu binalarında kullanılır: ofisler, dükkanlar, hastaneler, oteller, vb., Güzel, ekolojik ve mekanik etkilere dayanıklı oldukları için oturma odaları için vinil duvar kağıdı.

Antivandal monofonik duvar kağıdı

Boyama için vandal dayanıklı duvar kağıdı

katmerli

Finiş malzemenin bu versiyonu, aslında, basit bir kağıt duvar kağıdı, ancak dayanıklı bir vinil kaplama ile kaplıdır. Tabii ki, önceki tür kadar güçlü değiller ama estetikte üstünler. Özel tasarım çözümlerinin uygulanması için onları en iyi seçenek haline getiren çok çeşitli r
enk ve yapısal tasarım seçenekleri ile farklılık gösterir. Bu tür modellerin arasında koleksiyon duvar kağıdı ve duvar kağıdı koleksiyonları bile bulunabilir.

Lamine duvar kağıdı, sık mekanik etkilere çok dayanıklı değildir. Böylece evcil hayvanların pençeleri yüzeye kolayca zarar verebilir. Ama kendilerini çocuklu bir evde gösterecekler. Dış kaplamanın temizlenmesi kolaydır, bu nedenle bebeklerin sanatı deterjanlar kullanılarak duvardan hızla çıkarılabilir. Ayrıca bu tür kaplamalar yağın etkilerine karşı dayanıklıdır, bu da bu duvar kağıdı için mutfaktan satın alınabileceği anlamına gelir.

Vandal geçirmez çizgili duvar kağıdı

Metalize

Bu tür sadece şartlı olarak anti-vandal duvar kaplamaları için geçerlidir. Üst koruyucu tabaka ince bir folyodur. Bu tür bir yüzey tozları giderir ve iyi yıkanır, ancak folyo tabakası sadece asgari mekanik streslere dayanabilir.

Birçok alıcının hatası, bu malzemenin gücüne güvenen, yalnızca ismine odaklanan ve bazı satıcıları, malları satmak isteyen, "metalize" kelimesinin kalite ve yüksek performansı garanti etmediğini açıklamamasıdır. Artı böyle modeller - decorativeness.

Provencal vandalizm duvar kağıdı

Bir resim ile Antivandal duvar kağıdı

Anti-vandal duvar kağıdı avantajları

Duvarlar için antivandal duvar kağıdı, etkileyici bir avantajlar listesine sahiptir:

  • Dayanıklılık. Bu duvar kağıdı duvar ile yapıştırılmış, on yıllardır onarımı unutabilirsiniz. Uzun servis ömrüne rağmen, bu son malzeme orijinal görünümünü kaybetmez.
  • Aşınma direnci. Yoğun bir duvar kaplaması, insanların veya hayvanların mekanik etkilerine dayanabilir. Aynı zamanda, ışık haslığı da vardır: bu, duvar kağıdının doğrudan güneş ışığı altında bile rengini değiştirmeyeceği anlamına gelir.
  • Çok yönlülük. Antivandal duvar kağıdı çeşitli odalarda kullanılabilir: hastanelerden ve otellerden sıradan dairelere. Duvarların düzensizliklerini ve mikro çatlaklarını gizlemeye yardım edecekler.
  • Bakım kolaylığı. Kağıt benzerlerinden farklı olarak bu tür bir duvar kağıdı kokmaz. Kirlenme durumunda, bu tür bir başka duvar kağıdı, basit bir sabun veya deterjanla yıkanabilir.
  • Hijyenik ve ekolojik. Vandal geçirmez kaplama malzemesi, alerjisi olanlar için güvenlidir. Yapıştırılan yüzeydeki mantar, duvar kağıdı yapıldığı yenilmez malzemeler gibi kök almaz.
  • Yüksek ateş direnci özelliklerine sahiptirler. Fiberglas veya PVC'nin duvar bezi yanmaz. Sadece uzun süreli bir maruz kalmanın yanmasına, korozif hidrojeni serbest bırakmasına ve nefes almasını zorlaştıracaktır.
  • Çok çeşitli renkler, geniş bir doku ve görüntü yelpazesi. Bu, herhangi bir tasarım çözümünü hayata geçirmeyi ve boyama için anti-vandal duvar kağıdı satın almayı mümkün kılacak, değiştirmek istediğinizde odanın içini kolayca güncelleyebilirsiniz.

Ana dezavantaj - yüksek maliyet hakkında söylemek mümkün değildir. Dürüstlük uğruna, duvarların dekorasyon maliyeti en aza indirildiğinden, bu paranın ödendiğine dikkat çekiyor.

Antivandal gri duvar kağıdı

Yatak odasında Antivandal duvar kağıdı

Yapışkan ve boya vandal geçirmez duvar kağıdı

Anti-vandal duvar kağıdını yapıştırırken özel bir nüans yok, süreç basit ve kullanışlı. Yüksek yoğunluğu nedeniyle kumaş, işlem sırasında şeklini değiştirmez, ıslanmaz ve kırılmaz. Antivandal duvar kağıdı herhangi bir yüzeyi kaplayabilir: beton, tuğla, alçıpan veya önceden boyalı duvarlar, ahşap paneller veya mobilyalar ve hatta tavan.

Anti-vandal cam duvarlar

Duvardaki vandal geçirmez duvar kağıdı

Duvar kağıdı çeşitlerinden bağımsız olarak, ağır vinil levhalar için tutkal kullanın. Yapışkan doğrudan duvara uygulanmalıdır. Tabi ki, hiç kimse duvar kağıdının kendisini yağlamanıza izin vermez, ancak dokunmamış alt tabaka hiçbir şey emmediği için bu bir anlam ifade etmez.

Desenli Antivandal duvar kağıdı

Vandal geçirmez vinil duvar kağıdı

Sadece duvar kağıdı tamamen kuruduktan sonra boyamaya başlayabilirsiniz, en az 24 saat sürecektir. Bir boya seçerken, akrilik veya su bazlı tercih edin: keskin bir kokusu yoktur, çabuk kururlar ve yıkanabilirler. Oda geniş ise, bir kişi yeterli olamaz. Bu durumda, seslerdeki olası farklılıkların önüne geçmek için tüm ses bir defada seçilmelidir. İstenen gölge için bir katman yeterli değilse, duvarı tekrar boyayabilirsiniz. Anti-vandal duvar kağıdının size bir yıldan fazla zaman ayıracağını unutmayın, bu yüzden renk seçimini ciddiye alın.

Vandal-yeşil duvar kağıdı

Konunun sonunda, bu tür kaplamaların kullanımından vazgeçmemeniz gerektiğini söylemeliyim. Sadece bireysel odalarla (örneğin mutfak veya banyo) sınırlandırabilirsiniz. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız varsa, her yerde anti-vandalizm duvar kağıdı uygulamanızı öneririz, böylece onarımı uzun süre unutursunuz.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 + = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: